Apie mus

„Tavo sveikatos namai" - tai privati klinikasavo veiklą pradėjusi 2011 metais. Nuo pat įsikūrimo atsakingai dirbdami, pelnėme savo pacientų pasitikėjimą ir pagarbą, tapome gerai žinomi ne tik šiauliečiams.

  • Mes dirbame – tiems, kas ieško tikro dėmesio, supratimo bei pagalbos.
  • Mūsų misija – padėti sergančiam žmogui pasveikti, o sveikam – nesusirgti.

Siekdami įgyvendinti savo misiją, stengiamės išklausyti, suprasti ir laiku diagnozuoti ligą ar negalavimų priežastį, skirti efektyvų gydymą.Pas mus atėjusiamžmogui skiriame išskirtinį dėmesį ir visapusiškai padedame.


Visų mūsų darbuotojų tikslas – padėti pacientams suvokti, kad žmogaus sveikatos procesus įtakoja ne tik genais iš tėvų paveldėta informacija, bet ir didele dalimi mūsų gyvensena, aplinkos sąlygos. Neabejojame kiekvieno asmens sveikata ir energija. Tereikia ją atskleisti...

  • Pirminio lygio - šeimos gydytojų - paslaugos prisirašiusiems pacientams teikiamos nemokamai, nes už jas pagal sutartį apmoka Šiaulių teritorinė ligonių kasa.
  • Antrinio lygio - gydytojų specialistų - paslaugos yra dalinai apmokamos Šiaulių teritorinės kasos, nes apmokamų paslaugų kvotos, paslaugų apimtys bei kainos kintakiekvienais metais.


Jei jaučiate negalavimus, bet tiksliai nežinote pas kokį specialistą reikėtų registruotis ar norėtumėt daugiau sužinoti apie paslaugas bei specialistus, visuomet užsukite pas mus arba skambinkite


+370 41 431 705
+370 657 81008

klausk

registruokis

Prisijungti