Kaip tapti pacientu

Klinikoje teikiamos pirminio bei antinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Klinika sudariusi sutartį su Šiaulių TLK, todėl visos pirminio lygio ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos, klinikoje registruotiems bei draustiems pacientams, teikiamos nemokamai.

Galiojantys teisės aktai nustato, kad kiekvienas asmuo gali laisvai pasirinkti arčiausiai jo gyvenamosios vietos esančią arba jam patogiau pasiekiamą pirminės sveikatos priežiūros įstaigą bei šeimos gydytoją.

Prisiregistruoti prie mūsų klinikos labai paprasta - tereikia užpildyti specialų SAM ministro patvirtintą prašymą forma Nr. 025-025-1/a. Prašyme būtina įrašyti vardą, pavardę ir asmens kodą. Ypatingai dėmesingai reikia įrašyti gyvenamąją vietą.

Prašymo forma turi būti su asmens parašu, todėl elektroniniu būdu prisirašyti prie klinikos yra neįmanoma.

Registratūroje suvedus asmens duomenis į duomenų bazę, asmens duomenys yra siunčiami į Valstybinių Ligonių kasų serverį. Taip žmogus tampa klinikos pacientu, o jo buvusioje įstaigoje įrašas pasinaikina. Jūsų ligos istorijos gavimu iš buvusios gydymo įstaigos mes pasirūpinsime.

Paslaugos pacientui gali būti pradėtos teikti registracijos dieną

NORINT TAPTI TAVO SVEIKATOS NAMŲ PACIENTU, TEREIKIA ATVYKTI SU ASMENS DOKUMENTU Į ĮSTAIGĄ ADRESU J.SONDECKIO G. 16, LT 78214,  ŠIAULIAI IR UŽPILDYTI NUSTATYTOS FORMOS PRAŠYMĄ.

Prisijungti