Kreipimosi į įstaigą tvarka

Privalomuoju sveikatos draudimu apsidraudusiems asmenims, kurie yra prisirašę prie UAB „Tavo sveikatos namai“ klinikos (vaikai iki 18 m., moksleiviai ir studentai kurie mokosi dieniniuose skyriuose, dirbantieji asmenys, turintys SODROS pažymėjimą, pensininkai ir kt.) teikiamos nemokamos gydymo paslaugos.Jei pacientas, neapdraustas privalomuoju sveikatos draudimu, kreipiasi dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų suteikimo– medicinos paslaugos mokamos.

Pacientai, pasirinkę UAB „Tavo sveikatos namai“ ir joje dirbantį šeimos gydytoją, toliau visus klausimus, kylančius dėl sveikatos problemų, derina su gydytoju ar bendruomenės slaugytoja, kurie padės spręsti kilusias problemas. Kreipiantis į šeimos gydytoją reikia užsiregistruoti iš anksto atėjus į registratūrą arba paskambinus telefonu. Šeimos gydytojas apžiūrėjęs Jus paskirs reikiamą gydymą ir ištyrimą ir/arba įvertinęs Jūsų sveikatos problemąnukreipsgydytojospecialistokonsultacijai.

Pasantrinio lygio specialistus pacientai nukreipiami pirminės sveikatos priežiūros gydytojų sprendimu. Pagal gydytojo specialisto kompetenciją atliekami visi būtini tiriamieji ir gydomieji veiksmai, raštu teikiami patarimai siuntusiajam gydytojui.

Būtinoji pagalba teikiama visiems piliečiams, kurie kreipiasi į UAB „Tavo sveikatos namai“.

Su UAB „Tavo sveikatos namai“  vidaus tvarkos taisyklėmis galima susipažinti registratūroje.Mūsų klinikos pacientai turi teisę pareikšti savo nuomonę apie teikiamų paslaugų kokybę ir išdėstyti savo pageidavimus bei pasiūlymus žodžiu ar raštu.

Ūmiai susirgus arba paūmėjus lėtiniam susirgimui prieš atvykstant į kliniką, rekomenduojame paskambinti telefonu ir susitarti dėl papildomo priėmimo laiko.

Prisijungti